Wibrator pogrążalny wysokiej częstotliwości Ø 57 mm BELLE Vibratronic 57 - 230V

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do 5 dni
Cena: 5 424,30 zł 5424.30
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Producent: BELLE Group
Kod produktu: BHF06

Opis

Wysokoczęstotliwościowe wibratory wgłębne z wbudowanym inwerterem.
 
  • Przetwornik elektroniczny zamknięty w najmniejszej obudowie dostępnej na rynku Vibratronic, intensywnie testowany w najtrudniejszych warunkach placu budowy i najcięższych warunkach pogodowych.
  • Osiągi: wysoki stopień zagęszczenia, niezawodność w pracy nawet w najcięższych warunkach. Szybkość obrotowa silnika pozostaje taka sama, bez względu na właściwości świeżo mieszanego betonu.
  • Po prostu włącz do sieci: przystosowane do zasilania 230V-1-50/60Hz oraz 110V-1-50/60Hz. Konwerter zasilania jest zintegrowany z elementem elektronicznym w jednej obudowie.
  • Najwyższe osiągi i optymalna wydajność dla każdej mieszanki betonu. Co więcej, Vibratronic zapewnia maksymalną średnicę i stopień zagęszczania.
  • Elastyczność do wielu zastosowań: możliwość zasilania z jednofazowego gniazda sieci elektrycznej bez dodatkowego przetwornika.
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa: zabezpieczenie termiczne oraz przed przypadkowym uruchomieniem, zabezpieczenie przeciw-zwarciowe, elektroniczny układ „miękkiego” startu zapobiega skokom natężenia prądu w momencie uruchomienia, możliwość bezpośredniego podłączenia do gniazda elektrycznego.
 
Dane techniczne
Średnica: 57 mm
Moc: 1,5 kVA
Wibracji: 12000 rpm
Długość głowicy: 389 mm
Częstotliwość: 200 Hz
Siła odśrodkowa: 4000 N
Napięcie: 7,8 A
Ciężar całkowity: 19 kg

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl