O Nas
  Firma CENTRUM NARZĘDZI „KNEBLEWSKI” istnieje w branży narzędziowej  od ponad 15 lat. Od początku działalności wyznajemy zasadę bardzo  fachowej i profesjonalnej obsługi klienta. Naszą dewizą jest to, że tylko  solidne i profesjonalne narzędzia spełnią oczekiwania naszych klientów.  Potwierdzeniem wiarygodności oraz jakości świadczonych przez nas usług,  jest wdrożony w 2006 roku system zarządzania jakością ISO 9001.  

 
"Centrum Narzędzi Kneblewski" jest autoryzowanym dealerem takich firm jak:

AEG

BAHCO

BAIER

BELLE GROUP

BESSEY

BESTER

BETA

BLACK&DECKER

 BOSCH

CELMA

CHICAGO PNEUMATIC

DEDRA

 DeWALT

DORMER

 DR.SCHULZE

DREMEL

DYNABRADE

FANAR

FENES

FESTOOL

FISKARS

FOGO

GLOBUS

IRWIN

KARCHER

KING TONY

KNIPEX

KUZNIA

MAKITA

METABO

MIB

MILWAUKEE PAFANA PFERD

 

WIHA

PROXXON

REMS

ROTHENBERGER

RUBI

SABO SANDVIK SCHEPPACH SKIL
       

STAHLWILLE

STANLEY

STEINEL

STIHL

TOPCON VIKING WACKER WERA
       
 
 
 
 i wielu innych.

 

A by ułatwić podjęcie decyzji o zakupie potrzebnego sprzętu organizujemy pokazy, prezentujące możliwości techniczne oferowanych przez nas maszyn i urządzeń. Obrazują one naszym klientom wszystkie atuty zastosowania danej maszyny, nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Nasi pracownicy są systematycznie przeszkalani, przez producentów oferowanych przez naszą firmę narzędzi. Dzięki temu, równolegle ze sprzedażą, prowadzimy fachowe, nieodpłatne doradztwo, polegające na udzielaniu pomocy w doborze najlepszego narzędzia, przeznaczonego do wykonywania aktualnie realizowanych lub zaplanowanych w przyszłości prac, przez naszych klientów.  

Na miejscu prowadzimy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas urządzeń oraz Centrum Szkoleniowe, które uruchomiliśmy w 2010r. Odbywają się w nim cykliczne szkolenia dla stolarzy, cieśli, pracowników budownictwa oraz uczniów Centrum Kształcenia Praktycznego w Słupsku. Dzięki tym szkoleniom nasi klienci zdobywają dodatkową wiedzę o najnowszych maszynach i urządzeniach, niezbędnych do wykonywania pracy w swoim zawodzie.

Na przestrzeni kilkunastu lat naszej działalności zaufało nam wiele renomowanych i uznanych firm, co pomogło nam uzyskać certyfikat Rzetelnej Firmy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl